Nasze marki

Odpowiadając na potrzeby klientów flotowych Pneuhage wprowadziło do portfolio produktów, przy ścisłej współpracy z koncernami oponiarskimi, markę własną.

PLATIN, która zadebiutowała w 1986 roku  i jako jedyna posiada w swojej ofercie zarówno opony jak i felgi aluminiowe. Gama Platin oferuje opony w najwyższym standardzie - opracowywane i produkowane przez jeden z czołowych koncernów oponiarskich dostarczającego opony do pierwszego wyposażenia pojazdów.
Platin to również różnorodny asortyment felg w ponad 30 różnych wzorach, certyfikowanych TÜV.

W celu zapoznania się z gamą produktów zapraszamy poniżej na oficjalną stronę PLATIN.
 

Marka PLATIN

Interpneu Polska sp. z o.o.  to niezależny specjalista w dziedzinie ogumienia, z centralą i działem dystrybucji hurtowej w Poznaniu oraz siecią Pneuhage Partner System zrzeszającej profesjonalne warsztaty w całej Polsce. Należymy do grupy Pneuhage, jednej z wiodących sieci sprzedaży opon na rynku europejskim.
Specjalizujemy się w sprzedaży ogumienia, felg stalowych i aluminiowych oraz profesjonalnym doradztwie dla klientów flotowych.
Dystrybuujemy opony wszystkich renomowanych marek: Bridgestone, Continental, Dunlop, Falken, Firestone, Fulda, Goodyear, Hankook, Michelin, Pirelli, Riken, Uniroyal, Westlake oraz markę własną Platin.

Dostępne usługi w sieci Pneuhage Partner System dla samochodów osobowych, dostawczych, SUV, 4x4 to:  profesjonalny montaż, wyważanie i naprawa opon,  zgodna ze standardami przechowalnia kół, serwis klimatyzacji, prostowanie felg stalowych i aluminiowych. Ponadto w ramach sieci Pneunet świadczymy kompleksowe usługi serwisowe związane z wymianą ogumienia do samochodów ciężarowych, wózków widłowych oraz maszyn budowlanych.