Kompleksowe rozwiązania dla flot

Jesteśmy aktywni zarówno w obszarze ogumienia do samochodów osobowych jak i ciężarowych, wózków widłowych oraz maszyn przemysłowych. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem magazynowym i logistycznym. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów i usług w tym własna marka opon PLATIN. Grupa Pneuhage to 1 500 000 opon i felg we własnych magazynach w najpopularniejszych rozmiarach i modelach.

Jesteś zainteresowany ofertą współpracy?
Skontaktuj się z nami!

Ogólnopolski zasięg

Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1999 roku i należymy do pionierów biznesu flotowego. W ramach sieci Pneuhage Partner System zrzeszamy obecnie ponad 100 serwisów partnerskich dedykowanych obsłudze flot w całym kraju. Jesteśmy tam gdzie potrzebują nas klienci.

Jakość sieci

Niezależnie od miejsca świadczenia usługi zapewniamy jednolite procedury i standardy obsługi. Warsztaty współpracujące w ramach sieci poddawane są regularnym audytom. Powierzone depozyty klientów są inwentaryzowane i weryfikowane pod kątem stanu technicznego opon.

Przejrzyste zasady

Zapewniamy jednolite ceny na produkty i usługi niezależnie od miejsca wykonania usługi. Gwarantujemy uproszczoną administrację i komunikację poprzez opiekuna floty.

Sprawdzony zespół

Wieloletnie doświadczenie na rynku flotowym i sprawdzone rozwiązania pozwalają zapewnić mobilność  flocie w każdej nawet ekstremalnej sytuacji.

Transparentność – pełna kontrola

Wspieramy administratorów flot zapewniając bieżący podgląd i pełną kontrolę nad wykonywanymi usługami i ponoszonymi kosztami oraz monitoring powierzonych depozytów. Nasz autorski system Pneufleet umożliwia wymianę danych z systemem Klienta oraz dostosowanie raportów do potrzeb poszczególnych działów firmy. 

Siła (w) niezależności

Współpracujemy bezpośrednio ze wszystkimi liczącymi się koncernami produkującymi opony i felgi w Europie i na świecie, jednak swojej przewagi upatrujemy w niezależności. Wspomagamy zarządzających flotami przy wyborze marek, kierując się obiektywnymi kryteriami. Pomagamy dostosować decyzje zakupowe do aktualnej sytuacji rynkowej.

Interpneu Polska sp. z o.o.  to niezależny specjalista w dziedzinie ogumienia, z centralą i działem dystrybucji hurtowej w Poznaniu oraz siecią Pneuhage Partner System zrzeszającej profesjonalne warsztaty w całej Polsce. Należymy do grupy Pneuhage, jednej z wiodących sieci sprzedaży opon na rynku europejskim.
Specjalizujemy się w sprzedaży ogumienia, felg stalowych i aluminiowych oraz profesjonalnym doradztwie dla klientów flotowych.
Dystrybuujemy opony wszystkich renomowanych marek: Bridgestone, Continental, Dunlop, Falken, Firestone, Fulda, Goodyear, Hankook, Michelin, Pirelli, Riken, Uniroyal, Westlake oraz markę własną Platin.

Dostępne usługi w sieci Pneuhage Partner System dla samochodów osobowych, dostawczych, SUV, 4x4 to:  profesjonalny montaż, wyważanie i naprawa opon,  zgodna ze standardami przechowalnia kół, serwis klimatyzacji, prostowanie felg stalowych i aluminiowych. Ponadto w ramach sieci Pneunet świadczymy kompleksowe usługi serwisowe związane z wymianą ogumienia do samochodów ciężarowych, wózków widłowych oraz maszyn budowlanych.