PNEUNET: SILNI PARTNERZY–RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Samochody ciężarowe, autobusy, wózki widłowe, ciągniki, maszyny do robót ziemnych. Bez względu na to, do której kategorii należy Twój park samochodowy, znajdujesz się w jednej z najbardziej dynamicznych branż na świecie. Twój rynek nieustannie się zmienia a najlepszym tego przykładem są coraz bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące bezpieczeństwa i rosnąca presja czasu. Nie daj się wyprzedzić konkurencji i znajdź Partnera, z którym razem możecie osiągnąć więcej. Sieć PNEUNET to Partner, którego szukasz.

Jesteś zainteresowany ofertą współpracy?

Skontaktuj się z nami!

EUROPEJSKI ZASIĘG


Ponad 400serwisów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Polsce pracuje ramię w ramię, po to aby Twoja flota była jeszcze bardziej dynamiczna i efektywna. Nasze warsztaty to sprawdzeni eksperci w dziedzinie ogumienia dla pojazdów użytkowych z wieloletnim doświadczeniem w serwisie opon i znajomością procedur przy obsłudze flot.

MOBILNOŚĆ DLA TWOJEJ FLOTY 24H


Podobnie jak Pneuhage, większość Partnerów sieciowych PNEUNET udostępnia swoje serwisy mobilne i chętnie daje dowód swojej pasji i zaangażowania. Dostępna przez 24H pomoc w przypadku awarii zagwarantuje Twojej flocie mobilność, bez nieoczekiwanych kosztów, wg z góry ustalonych i przejrzystych warunków.

Siła (w) niezależności


Współpracujemy bezpośrednio ze wszystkimi liczącymi się koncernami produkującymi opony w Europie i na świecie, jednak swojej przewagi upatrujemy w niezależności.Dzięki sile grupy, możemy zaoferować naszym klientom obiektywne doradztwo dostosowując decyzje zakupowe do aktualnej sytuacji rynkowej.Wszystkie stacje serwisowe PNEUNET są poddawane ścisłej kontroli, po to aby zagwarantować najwyższe standardy jakości i osiągnąć wspólny cel - pełne bezpieczeństwo i mobilność Twojej floty.

Interpneu Polska sp. z o.o.  to niezależny specjalista w dziedzinie ogumienia, z centralą i działem dystrybucji hurtowej w Poznaniu oraz siecią Pneuhage Partner System zrzeszającej profesjonalne warsztaty w całej Polsce. Należymy do grupy Pneuhage, jednej z wiodących sieci sprzedaży opon na rynku europejskim.
Specjalizujemy się w sprzedaży ogumienia, felg stalowych i aluminiowych oraz profesjonalnym doradztwie dla klientów flotowych.
Dystrybuujemy opony wszystkich renomowanych marek: Bridgestone, Continental, Dunlop, Falken, Firestone, Fulda, Goodyear, Hankook, Michelin, Pirelli, Riken, Uniroyal, Westlake oraz markę własną Platin.

Dostępne usługi w sieci Pneuhage Partner System dla samochodów osobowych, dostawczych, SUV, 4x4 to:  profesjonalny montaż, wyważanie i naprawa opon,  zgodna ze standardami przechowalnia kół, serwis klimatyzacji, prostowanie felg stalowych i aluminiowych. Ponadto w ramach sieci Pneunet świadczymy kompleksowe usługi serwisowe związane z wymianą ogumienia do samochodów ciężarowych, wózków widłowych oraz maszyn budowlanych.