Siła grupy – niezależność

Należymy do grupy Pneuhage, jednej z wiodących niezależnych sieci sprzedaży opon i felg na rynku europejskim, posiadającej ponad 120 punktów serwisowych, trzy zakłady bieżnikowania opon do samochodów użytkowych oraz centrum logistyczne Interpneu GmbH z magazynami Speyer, Karlsruhe oraz Nossen (Niemcy).

Interpneu Polska sp. z o.o.  to specjalista w dziedzinie felg i ogumienia, z centralą i działem dystrybucji hurtowej w Poznaniu oraz siecią warsztatów współpracujących w ramach Pneuhage Partner System.

Dzięki sile grupy, możemy zaoferować naszym klientom obiektywne doradztwo oraz szeroki wybór marek.
 

Doświadczony partner


Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 1999 roku, należymy do pionierów biznesu flotowego. W ramach sieci Pneuhage Partner System zrzeszamy ponad 100 serwisów partnerskich dedykowanych obsłudze flot samochodowych w całym kraju. Jesteśmy aktywni zarówno w obszarze ogumienia do samochodów osobowych jak i ciężarowych, wózków widłowych oraz maszyn przemysłowych. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem magazynowym i logistycznym.
 

1 500 000 opon i felg na magazynie


W naszym centrum logistycznym w Speyer/Niemcy na 70.000 m2 powierzchni wysokiego składowania oraz magazynie centralnym w Poznaniu udostępniamy do 1.500.000 opon oraz felg aluminiowych zapewniając Twojej flocie mobilność.

Tylko oryginalne produkty


Współpracujemy bezpośrednio ze wszystkimi liczącymi się koncernami produkującymi opony i felgi w Europie i na świecie. Dzięki wieloletnim relacjom oferujemy przy współpracy z czołowymi producentami własne marki opon Platin i Premada. Posiadamy również własną ekskluzywną kolekcję felg aluminiowych Platin, produkowaną przez dostawców z rynku pierwszego wyposażenia w branży motoryzacyjnej.

Dopuszczone do sprzedaży opony i felgi przechodzą rygorystyczne testy rynku niemieckiego, co gwarantuje, że nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości. 

Interpneu Polska sp. z o.o.  to niezależny specjalista w dziedzinie ogumienia, z centralą i działem dystrybucji hurtowej w Poznaniu oraz siecią Pneuhage Partner System zrzeszającej profesjonalne warsztaty w całej Polsce. Należymy do grupy Pneuhage, jednej z wiodących sieci sprzedaży opon na rynku europejskim.
Specjalizujemy się w sprzedaży ogumienia, felg stalowych i aluminiowych oraz profesjonalnym doradztwie dla klientów flotowych.
Dystrybuujemy opony wszystkich renomowanych marek: Bridgestone, Continental, Dunlop, Falken, Firestone, Fulda, Goodyear, Hankook, Michelin, Pirelli, Riken, Uniroyal, Westlake oraz markę własną Platin.

Dostępne usługi w sieci Pneuhage Partner System dla samochodów osobowych, dostawczych, SUV, 4x4 to:  profesjonalny montaż, wyważanie i naprawa opon,  zgodna ze standardami przechowalnia kół, serwis klimatyzacji, prostowanie felg stalowych i aluminiowych. Ponadto w ramach sieci Pneunet świadczymy kompleksowe usługi serwisowe związane z wymianą ogumienia do samochodów ciężarowych, wózków widłowych oraz maszyn budowlanych.